A zde je náš skvělý tým 

Renata Bird

Zakladatelka a ředitelka

Renata pochází z Rakovníka, je maminkou dvou dospívajících dětí, syna Daniela a dcery Natálie.

Po absolvování střední pedagogické školy začala postupně získávat praktické zkušenosti pro své vysněné povolání. První učitelské poznatky pak společně s nástavbovým studiem na Filosofické fakultě UK v oboru řízení lidských zdrojů zúročila jako personální ředitelka v Krátkém filmu na Barrandově, kde úspěšně působila 5 let.

Již v době studia spolupracovala na rozvoji nově vzniklé soukromé mateřské školky LANDIE se zaměřením na sport a zdravou výživu, kde pak působila 8 let jako ředitelka. Další zkušenosti s vedením školy získala během 5 let jako ředitelka soukromé česko-anglické školy Victoria School a v MŠ Wonderland.

Po 15 letech praxe v oboru se rozhodla splnit si svůj životní sen a založit školku podle svých vlastních představ. 

A tak vznikla Labuťátka:-) 


Dana Fortelková

Hospodářka, pečující osoba

Dana vystudovala střední odbornou školu. V tomto  oboru pracovala do mateřské dovolené. Ve stejné době se jí naskytla možnost hlídat malé děti a práce s dětmi ji velice zaujala. Doplnila si svoje vzdělání tak, aby se mohla dětem věnovat i nadále. Práce s dětmi se jí líbí, protože je pestrá, tvůrčí a každý den jiná.

Má ráda sporty, divadlo, kulturu. Vychovává syna Tomáše a dceru Karolínu.

Theodore Andrew Jurcsisn

Rodilý mluvčí, učitel hudby a Angličtiny

Theodore se narodil v Ohiu v USA. 

Po střední umělecké škole zaměřené na hudbu pokračoval ve studiu hisorie hudby na vysoké škole Wright State University - Fairborn, OH (USA) a svůj diplom "Master of Music - Classical Guitar Performance" získal v roce 2014 na Universitě v Oklahomě - Norman, OK (USA).

Učit hubdu začal již v USA na základní škole v Oklahomě. Po přestěhování do Evropy získal mnoho zkušeností jako učitel hudby a učitel angličtiny na školách jako je Galieo School nebo The Nord Anglia British International School v Bratislavě.

Od roku 2019 působí v Praze jako učitel angličtiny v jazykových školách Berlitz a Skřivánek a také u nás v Labuťátkách.

Monika Dostálová

Učitelka enviromentální výchovy

Monika pochází z Prahy, vychovala nyní již 2 dospělé děti Eriku a Filipa. Jako učitelka mateřské školy působí již 30 let, tedy celý její profesní život. 

Mimo vychovatelské činnosti jsou její celoživotní vášní exotická zvířata. Miluje sport, od dětství se věnuje gymnastice, úspěšná byla i jako lektorka plavání a bruslení. Jako milovnice zvířat má doma dva poníky, králíky, 5 psů a několik koček. 

Chovu exotických zvířat se věnovala 15 let. Je tedy ta nejpovolanější osoba, která bude děti seznamovat s různými exotickými zvířaty, jejich způsobem života a lásce k přírodě.

Jana Tabrea

Učitelka hudby a hry na flétnu

Jana se od dětství věnuje hraní na zobcovou a příčnou flétnu, tanci a zpěvu. Vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Ostravě a pokračovala třemi semestry na JAMU, obor muzikál.

V minulosti se objevila v divadelních a muzikálových projektech Městských divadlech v Brně, Českých Budějovicích, v divadle Bez zábradlí nebo v Národním divadle Moravskoslezském.

V současné době žije v Praze účinkuje ve spolupráci s Pantheon Production ve francouzské komedii Nalevo od výtahu a intenzivně se věnuje lektorské činnosti v oboru flétna a zpěv pro začátečníky.

S dětmi se v pravidelných týdenních lekcích  věnouje hře na flétnu a rozvoji zpěvu.

Jana Štěpánková

Pečující osoba 

Jana vystudovala střední ekonomickou školu, poté pracovala v soukromých firmách. Po narození dětí se stala mámou na plný úvazek. Díky mateřství zjistila, že by se chtěla profesně věnovat malým dětem. 

Má ráda zvířata, přírodu, turistiku a divadlo. Vychovává dceru Kláru a syna Adama.